Euro-Tec
Kurumsal

Hakkımızda

Euro-Tec Turkey, peyzaj ve çevre teknolojileri konularında çözümler üreten ve ürün tedariği yapan bir firmadır. Üretilen çözümlerin çevre dostu, sürdürülebilir ve doğaya saygılı olması ana amacıdır.

Hydroseeding ve Hydromulching uygulamaları karbon ayak izimizi en aza indirgememize, su tüketimini azaltmamıza, işçilik ve zamandan tasarruf sağlamamıza, biyo çeşitliliği arttırmamıza, erozyonu önlememize olanak sağlar.

Euro-Tec Turkey, Hydroseeding ve Hydromulching sarf malzemelerinin ve FINN makinelerinin Türkiye ile Orta-Doğu bölgesine satışını ve kiralamasını yapan bir Türk firmasıdır ve İstanbul'da kurulmuştur. Türkiye pazarında yaklaşık 15 yıldır Euro-Tec ürünleri kullanılmaktadır ve birçok önemli projede başarılı sonuçlar elde edilmesini sağlamıştır. Euro-Tec Turkey müşterilerine satış, satış sonrası ve uygulama aşamalarında tecrübelerini paylaşarak destek olur ve işlerini geliştirmelerine yardımcı olur. Euro-Tec Turkey, İstanbul'da konumlanarak Türkiye pazarına yakınlaşmış, daha hızlı ve çözüm odaklı çalışmayı hedeflemiştir.

Euro-Tec Turkey Hydroseeding ve Hydromulching uygulamaları, ürünleri ve makineleri hakkında online ve yüz yüze eğitimler vererek bu teknolojilerin doğru anlaşılmasına ve kullanılmasına katkıda bulunur.

EnglishTurkey